Wydane dyplomy z panendoskopii

Lista osób, które otrzymały Dyplom Umiejętności Wykonywania Badań Endoskopowych PTG-E w zakresie Panendoskopia

Aktualizacja 28 września 2018 roku

 

  1. Abram Janusz
  2. Abrycki Tomasz
  3. Adamczyk Dariusz
  4. Adamczyk Marcin
  5. Adamiec Cezary
  6. Adrych Krystian
  7. Antolak Roman
  8. Arłukowicz Tomasz
  9. Babski Paweł
  10. Bacia Viola
  11. Baczewska-Mazurkiewicz Dorota
  12. Baćmaga Jacek
  13. Baluta Małgorzata
  14. Bała Grażyna
  15. Banaszkiewicz Aleksandra
  16. Baniewski Dariusz
  17. Baranowski Ryszard
  18. Barcewicz Anna
  19. Bartosz Krzysztof
  20. Batowski Stefan
  21. Bazan Adam
  22. Bączyk Iwona
  23. Bąk Piotr
  24. Bąk-Nafalska Katarzyna
  25. Bąkowska Elżbieta
  26. Bąk-Romaniszyn Leokadia
  27. Bednarczyk Cezary
  28. Besser Przemysław
  29. Białkowska Joanna
  30. Bień Ewa
  31. Biernacki Leszek
  32. Bijos Anna
  33. Błaszczuk Jerzy
  34. Błażejczyk Tomasz
  35. Bobiński Piotr
  36. Bobula Mariusz
  37. Bogucki Jan
  38. Bołdys Hubert 31
  39. Bombski Grzegorz
  40. Bonalska Anna
  41. Borgieł-Kuczek Gabriela
  42. Borowiecki Przemysław
  43. Brąclik Mariusz
  44. Brodowski Tomasz Piotr
  45. Bryksy Małgorzata
  46. Brzózka-Jałowiecka Danuta
  47. Buczyńska Elżbieta
  48. Budzyński Jacek
  49. Bugajski Marek
  50. Bujak Katarzyna
  51. Buragas Teresa
  52. Burkacki Wiesław
  53. Buszkiewicz Marek
  54. Butruk Eugeniusz
  55. Celban Grzegorz
  56. Celińska-Cedro Danuta
  57. Celiński Krzysztof
  58. Chałubiński Marek
  59. Chełmicka Małgorzata
  60. Chilmonczyk Rafał
  61. Chibowska Irma
  62. Chłodnicki Ryszard
  63. Chmielewski Marcin
  64. Chmielowiec Krzysztof
  65. Chodurski Henryk
  66. Chodyniecki Franciszek
  67. Chojnacki Jan
  68. Chrząszcz Mariola
  69. Cibor Dorota
  70. Cichoż-Lach Halina
  71. Cichy Wojciech
  72. Ciechanek Roman
  73. Ciećko-Michalska Irena
  74. Ciopała Mariusz
  75. Ciszewska Barbara
  76. Ciura Przemysław
  77. Cybulska Anna
  78. Cynkier Andrzej
  79. Czajkowski Andrzej
  80. Czank Piotr
  81. Czapla Leszek
  82. Czarnogórski Grzegorz
  83. Czepło Cezary
  84. Czub Elżbieta
  85. Czykwin Mirosława
  86. Czyżak Mirosław
  87. Daniel Piotr
  88. Danilkiewicz Wit Cezary
  89. Daniluk Jarosław
  90. Daukszewicz Adam
  91. Dąbkowska Krystyna
  92. Dąbrowska-Ufniarz Elżbieta
  93. Dąbrowski Piotr
  94. Dąbrowski Wojciech
  95. Deroń Elzbieta
  96. Detka-Kowalska Iga
  97. Dębrowski Krzysztof
  98. Dębrowski Krzysztof
  99. Dobies Anna
  100. Dobras Marta
  101. Dobrowolska-Zachwieja Agnieszka
  102. Domagalski Bartłomiej
  103. Domański Ryszard
  104. Domian Wojciech
  105. Dominowski Robert
  106. Drabko Jarosław
  107. Drążek Andrzej
  108. Drozda Rafał
  109. Dubaniewicz Andrzej
  110. Dubowik Michał
  111. Dudzik Tomasz
  112. Duraczyński Krzysztof
  113. Dyrla Przemysław
  114. Dziąba Ryszard
  115. Dziekan Robert
  116. Dzieniszewski Jan
  117. Elbe Grzegorz
  118. Eszyk Jerzy
  119. Fałdyga Jolanta
  120. Ferenc Małgorzata
  121. Fesołowicz Sławomir
  122. Feszak Jarosław
  123. Fic Krystyna
  124. Firek-Matejek Iwona
  125. Florek Michał
  126. Frączek Grzegorz
  127. Furmaniuk Adam
  128. Furtak Jarosław
  129. Fyderek Krzysztof
  130. Gabryelewicz Antoni
  131. Gachowski Waldemar
  132. Gajecki Dariusz
  133. Garlicka Magdalena
  134. Gawdis-Wojnarska Beata
  135. Gawior Jarosław
  136. Gawlik Robert
  137. Gawron Jacek
  138. Gącik Angelika
  139. Gibiński Kornel
  140. Gieroba Jerzy
  141. Gietka Piotr
  142. Gietka Wojciech
  143. Giezowski Dariusz
  144. Gil Andrzej
  145. Gil Dariusz
  146. Gil Jerzy
  147. Glura Barbara
  148. Gładysiewicz Beata
  149. Gładysz Sylwia
  150. Głowacki Mikołaj
  151. Gniady Jadwiga
  152. Gojny Grzegorz
  153. Gonciarz Maciej
  154. Grajkowski Zbigniew
  155. Grodzieński Romuald
  156. Grodziński Tomasz
  157. Groszewski Krzysztof
  158. Grzegorczyk Krzysztof
  159. Grzegorzek Stanisław
  160. Grzenda-Adamek Zofia
  161. Grzybowska-Chlebowczyk Urszula
  162. Grzybowski Janusz
  163. Grzywińska Urszula
  164. Gugulski Antoni
  165. Guzek Marek
  166. Hałabuda Jan
  167. Handler Grzegorz
  168. Hartleb Jacek
  169. Hartleb Marek
  170. Hildebrandt Marek
  171. Holak Marzena
  172. Hordecki Łukasz
  173. Horyński Marek
  174. Hudyka Jacek
  175. Idziński Paweł
  176. Ignyś Iwona
  177. Iwańczak Barbara
  178. Iwańczak Franciszek
  179. Iwona Mikołajczyk
  180. Jabłońska-Kasińska Wiesława
  181. Jackowska Anna
  182. Jackowski Lechosław
  183. Jakiel Jerzy
  184. Jaklewicz Dariusz
  185. Jakubas Bogdan
  186. Jałocha Łukasz
  187. Jałocha Waldemar
  188. Janaszek Łukasz
  189. Janiak Ewa
  190. Janiak Maria
  191. Janiszewski Jacek
  192. Janusz Osmólski
  193. Jańczak-Pękała Anna Katarzyna
  194. Jarek Marcin
  195. Jarus Krzysztof
  196. Jasiński Andrzej
  197. Jasiński Ludwik
  198. Jastrębska Marta
  199. Jocz Roman
  200. Jodłowski Tomasz
  201. Kabza Adam
  202. Kaczmarczyk Mirosław
  203. Kaleta Barbara
  204. Kaliński Włodzimierz
  205. Kaliszan Bogdan
  206. Kamiński Krzysztof
  207. Kamiński Witold
  208. Kanty-Okulewicz Maria
  209. Kapczyński Przemysław
  210. Karaś Jacek
  211. Kasperczyk Mariusz
  212. Kasztelan-Szczerbińska Beata
  213. Kawecki Krzysztof
  214. Kazimierczak Bożena
  215. Kąkol Dariusz
  216. Kędzierska Lidia
  217. Kielek Sławomir
  218. Kiełtucki Jacek
  219. Kierkuś Jarosław
  220. Kierzkiewicz Maciej
  221. Kilisiński Wojciech
  222. Killar Grzegorz
  223. Kisiel Andrzej
  224. Kisiel Józef
  225. Kiszka Tomasz
  226. Kleczkowski Dariusz
  227. Klepacki Sławomir
  228. Kliks Krzysztof
  229. Klincewicz Beata
  230. Klincewicz Henryk
  231. Klincewicz Paweł
  232. Klupińska Grażyna
  233. Kłopocka Maria
  234. Kłosowska-Kapica Krystyna
  235. Knajdek-Ostrowska Hanna
  236. Kocemba Stanisław
  237. Kohut Maciej
  238. Kołakowski Maciej
  239. Kołoczek Grzegorz
  240. Konarkowska Agnieszka
  241. Kondej-Muszyńska Katarzyna
  242. Konop Maria
  243. Konopko Marzena
  244. Kopczyński Krzysztof
  245. Kopczyński Robert
  246. Kopertowska Maria
  247. Kopoń Adam
  248. Koralewska-Purtak Urszula
  249. Korlatowicz-Bilar Anna
  250. Kosik Krzysztof
  251. Kosikowska-Skowron Katarzyna
  252. Kosikowski Wojciech
  253. Kosik-Wawrzyńska Romana
  254. Kosmala Wojciech
  255. Kościelniak Krzysztof
  256. Kot Marek
  257. Kotarski Paweł
  258. Kot-Gromuł Iwona
  259. Kotulski Rafał
  260. Kowalik Tomasz
  261. Kowalska-Duplaga Kinga
  262. Kowalska-Pawełek Agnieszka
  263. Kozak-Chomicka Agnieszka
  264. Koziński Jerzy
  265. Kożuch Michał
  266. Kralisz Maciej
  267. Krawczyk Marek
  268. Krawczyńska Agnieszka
  269. Krojec Marcin
  270. Król Jacek
  271. Królak Robert
  272. Krzemiński Sławomir
  273. Krzesiek Elżbieta
  274. Krzeszowiak-Żak Żaneta
  275. Krzyczmanik Dariusz
  276. Krzyżanowski Mikołaj
  277. Ksiądzyna Dorota
  278. Kubica Janina
  279. Kubicius Anna
  280. Kucharski Marcin
  281. Kucharski Witold
  282. Kudlicka Maria
  283. Kuhl Marek
  284. Kujawski Krzysztof
  285. Kukla Michał
  286. Kulewski Wojciech
  287. Kulig Grażyna
  288. Kulon Janusz
  289. Kulski Sebastian
  290. Kupis Marek Dariusz
  291. Kurek Krzysztof
  292. Kurek Stanisław
  293. Kurzeja-Mirosław Anetta
  294. Kustra Stanisław
  295. Kwinto Marzena
  296. Kycler Witold
  297. Laskowska Katarzyna
  298. Lebensztejn Dariusz Marek
  299. Lesicka Joanna
  300. Lewandowska Anna
  301. Lewera Jolant
  302. Lewna Arkadiusz
  303. Ligaj Sławomir
  304. Ligaszewski Tomasz
  305. Luterek Maciej
  306. Łapiński Janusz
  307. Łaskawiec Grzegorz
  308. Łaszewicz Wiktor
  309. Łazuchiewicz-Kot Małgorzata
  310. Łosak Katarzyna
  311. Łowczak Robert
  312. Łozowski Cezary
  313. Łukasz Hordecki
  314. Łukin Marek
  315. Łuszczyna Małgorzata
  316. Maciej Kołakowski
  317. Maciejewski Mateusz
  318. Mackiewicz Anna Katarzyna
  319. Maik-Kędzierska Ewa
  320. Maj Dariusz
  321. Majchrzak Marek
  322. Majewski Włodzimierz
  323. Makles Sylwia
  324. Malczewski Robert
  325. Malijewski Piotr
  326. Malinowska Dala
  327. Małuch Piotr
  328. Manerowski Marcin
  329. Mańkowski Szymon
  330. Marczyński Witold
  331. Markowska-Urban Zdzisława
  332. Markowski Adam
  333. Marlicz Krzysztof
  334. Marszałek Tomasz
  335. Massopust Roman
  336. Mateja Mirosław
  337. Matusiak Dariusz
  338. Matyszczyk Bolesław
  339. Mazur Maciej
  340. Mazurek Bartłomiej
  341. Mazurek Małgorzata
  342. Mądroszkiewicz Dorota
  343. Michalak Wojciech
  344. Michalski Aleksander
  345. Michalski Tomasz
  346. Michałowski Jerzy
  347. Mielczarek Danuta
  348. Mielczarek Marcin
  349. Mierzwa Grażyna
  350. Miezianko Marek
  351. Mika Paweł
  352. Mikołajczyk Iwona
  353. Mikołajczyk Stanisław
  354. Mikutel Andrzej
  355. Milewczyk Marek
  356. Miszczak Jolanta
  357. Mittlener Stanisław
  358. Mokrowiecka Anna
  359. Mokrzycka Małgorzata
  360. Moor-Jankowski Robert
  361. Morkowiecka Anna
  362. Motkowska Marzena
  363. Mroziak Beata
  364. Mrzygłód-Huras Katarzyna
  365. Mucha Waldemar
  366. Mućko Kamil
  367. Mularczyk Aldona
  368. Mularczyk Paweł
  369. Murawski Maciej
  370. Murlikiewicz Łukasz
  371. Muszyński Jacek
  372. Naprawa Grzegorz
  373. Narsullah Almuetaz
  374. Nazar Jarosław
  375. Neneman Beata
  376. Niepsuj Klaudia
  377. Niewęgłowska Katarzyna
  378. Niezgoda Krzysztof
  379. Norymberczyk Tomasz
  380. Nowak Andrzej
  381. Nowak Błażej
  382. Nowak Elżbieta
  383. Nowak Tomasz
  384. Nowakowska-Duława Ewa
  385. Nowik Marek
  386. Obrębska Dorota
  387. Okrasa Krzysztof
  388. Oleg Tyszkiwski
  389. Oponowicz Artur
  390. Oset Piotr
  391. Osmólski Janusz
  392. Owczarek Danuta
  393. Owczarek Tomasz
  394. Pachlewski Jacek
  395. Paczkowski Ryszard
  396. Pająk Marek
  397. Parzęcka Monika
  398. Pawlik Magdalena
  399. Pastuszak Marek
  400. Paweł Węgrzyn
  401. Pawłowska Anna
  402. Pelak Joanna
  403. Pendrasik Jolanta
  404. Pertkiewicz Jan
  405. Piaścik Marta
  406. Piątek-Guziewicz Agnieszka
  407. Pieczarkowski Stanisław
  408. Piełuć Robert
  409. Pieniążek Wojciech
  410. Pietroczuk-Mróz Agnieszka
  411. Pietrzak Jakub
  412. Piękoś Jacek
  413. Pilecka Dorota
  414. Pińkowska-Jadczyk Liliana
  415. Piotrowska-Staworko
  416. Piotrowski Wojciech
  417. Pitera Józef
  418. Pniewski Piotr Jakub
  419. Podgórny Piotr
  420. Pokrzywnicka Patrycja
  421. Popławski Cezary
  422. Potrzebowski Wojciech
  423. Powalski Grzegorz
  424. Półgrabia Tomasz
  425. Pracki Michał
  426. Pragacz Krzysztof
  427. Prokop Bogdan
  428. Pruszowski Jan
  429. Przybyszewska Katarzyna
  430. Puszko Łucja
  431. Pytrus Tomasz
  432. Radwan Piotr
  433. Raiter Artur
  434. Rajewski Paweł
  435. Rakowska Beata
  436. Reguła Jarosław
  437. Remiszewski Paweł
  438. Respekta Edward
  439. Reszelski Piotr
  440. Robleska Hanna
  441. Roj Katarzyna
  442. Rok Zbigniew
  443. Rokoszewska Anna
  444. Rola Aleksander
  445. Roman Antolak
  446. Romańczyk Adam
  447. Romatowski Jacek
  448. Rompa Grażyna
  449. Różański Waldemar
  450. Rudziński Janusz
  451. Rudzki Marek
  452. Rupiński Maciej
  453. Rusielewicz Henryk
  454. Rymarczyk Grzegorz
  455. Ryżko Józef
  456. Salomon Artur
  457. Samulski Zbigniew
  458. Sidor Katarzyna
  459. Sienkiewicz Bożena
  460. Sigurska-Banasiak Małgorzata
  461. Sikorski Tomasz
  462. Siwczyński Hieronim
  463. Siwiec Anna
  464. Skorupka Elżbieta
  465. Skorupski Tadeusz
  466. Skrzydło Mariusz
  467. Skrzydło-Radomańska Barbara
  468. Skuła Marcin
  469. Sładek Małgorzata
  470. Sławomir Krzemiński
  471. Słomka Maria
  472. Słomka Marta
  473. Słuszniak Marek
  474. Smoczyński Marian
  475. Smoliński Patryk
  476. Sobieraj Ryszard
  477. Sobocki Jacek
  478. Socha Piotr
  479. Sochaj Zbigniew
  480. Sołtysiak Artur
  481. Sołtyszewski Andrzej
  482. Soroczyńska-Wrzyszcz Anetta
  483. Sorokin Dymitr
  484. Sowa Wiesław
  485. Sporny Andrzej
  486. Stachnik Andrzej
  487. Stachowiak Czesław
  488. Stachowska Agnieszka
  489. Stankiewicz-Wróblewska Joanna
  490. Stanula Jacek
  491. Stańczyk Jacek
  492. Stasiak Tomasz
  493. Stawicki Michał
  494. Stec-Michalska Krystyna
  495. Stefaniuk Piotr
  496. Stelmaszuk Tomasz
  497. Straszak Jarosław
  498. Strózik Agnieszka
  499. Strzelczyk Natalia
  500. Suchodolska Anna
  501. Surdykowska Joanna
  502. Surma Edward
  503. Suski Bogusław
  504. Suwała Janusz
  505. Szadkowsk Marcin
  506. Szaflarska-Popławska Anna
  507. Szafrańska-Komarowska Ineza
  508. Szczeciński Piotr
  509. Szczepanek Przemysław
  510. Szczerbiński Mariusz
  511. Szczytowska-Czernik Irena
  512. Szredzki Piotr
  513. Szulewski Paweł
  514. Szwed Łukasz
  515. Szyłko Aleksander
  516. Szymańska Agata
  517. Ślifierz-Piotrowska Elżbieta
  518. Śliwowski Zbigniew
  519. Śpiegowski Michał
  520. Światkowski Tomasz
  521. Świątkowski Maciej
  522. Świtalski Marek
  523. Tacikowski Tadeusz
  524. Teichert Jerzy
  525. Tilszer Andrzej
  526. Toborek Tomasz
  527. Tokarczyk Jerzy
  528. Tomasz Stelmaszuk
  529. Tomasz Świątkowski
  530. Trzaskoma Artur
  531. Tuliszka-Gołowkin Magdalena
  532. Tylec-Osóbka Ewa
  533. Tynecki Andrzej
  534. Tyszkiwski Oleg
  535. Uścinowicz Mirosława
  536. Wagner Michał
  537. Walczak Piotr
  538. Walent Witold
  539. Walewski Janusz
  540. Waliszewski Tomasz
  541. Waluga Marek
  542. Warczyński Piotr
  543. Wasielica-Berger Justyna
  544. Wesołowski Jacek
  545. Wędrychowicz Andrzej
  546. Węgrzyn Paweł
  547. Wiatr Michał
  548. Wichan Paweł
  549. Widacha Adam
  550. Wiejacz Jacek
  551. Wieliński Paweł
  552. Więcek Sabina
  553. Winiarski Marek
  554. Wiśniewska-Jarosińska Maria
  555. Wiśniewski Piotr
  556. Witkowski Jarosław
  557. Witold Kycler
  558. Wnuk Aneta
  559. Wojciechowska Renata
  560. Wojcieszyn Małgorzata
  561. Wojdan Paweł
  562. Wojsa Jarosław
  563. Wojtkiewicz Paweł
  564. Wojtowicz Henryk
  565. Wojtuś Stanisław
  566. Wolański Łukasz
  567. Wołyńska-Szkudlarek Agnieszka
  568. Wontor-Buksińska Aleksandra
  569. Wosiewicz Piotr
  570. Woś Halina
  571. Woynarowski Marek
  572. Woźniak Joanna
  573. Wójtowicz-Chomicz Katarzyna
  574. Wróżek Adrian
  575. Wrzesińska-Ambroż Ewa
  576. Wybrański Dorota
  577. Wyderek Krzysztof
  578. Wylegała Zbigniew
  579. Wysokińska-Ciepiela Barbara
  580. Zahradnik-Bilska Janina
  581. Zając Andrzej
  582. Zając Dariusz
  583. Zając Przemysław
  584. Zając Zbigniew
  585. Zalejska Elwira
  586. Zawadzki Roman
  587. Zdanowicz – Setera Monika
  588. Zdanowski Ireneusz
  589. Zdunek Zbigniew Janusz
  590. Zduniak Maciej
  591. Zieleźnik Witold
  592. Zielnik Adam
  593. Ziemba Jarosław
  594. Zimnicki Piotr
  595. Ziółkowski Bartłomiej
  596. Zmudziński Marcin
  597. Zubrzycki Marek
  598. Zwolińska-Wcisło Małgorzata
  599. Żebrowska Irena
  600. Żegleń-Kacprzak Ewa
  601. Żelazowski Władysław
  602. Życiński Przemysław
  603. Żylińska Beata