WYDARZENIA
 
 
04.10.2019 - 05.10.2019
Warsaw Live Endoscopy (WLE)
Warszawa (Centrum Onkologii, ul. Roentgena 5)

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić na trzecią edycję warsztatów Warsaw Live Endoscopy (WLE), które odbędą się 4 i 5 października 2019 w Centrum Edukacyjno-Konferencyjnym Centrum Onkologii-Instytutu im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Naszym celem jest zaprezentowanie zarówno innowacyjnych technik, jak i standardowych procedur endoskopowych w przystępny sposób zapewniający efektywną edukację. Ponadto wysoce interaktywne sympozja endoskopowe pt. „Wszystko, co chcesz wiedzieć od ekspertów”, omówienie wyników histopatologicznych zmian usuniętych podczas pokazów oraz dyskusja w multidyscyplinarnym gronie dotycząca dalszego postępowania pozwolą w sposób kompleksowy spojrzeć na leczenie endoskopowe pacjentów. Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednich latach uda nam się zapewnić wyjątkowo przyjazną atmosferę, która umożliwia swobodną wymianę zdań, dzielenie się doświadczeniami i sprawia, że wszyscy myślą o powrocie na warsztaty w kolejnym roku.

Podczas tegorocznego Warsaw Live Endoscopy poza wieloma specjalistami z Polski, będziemy gościli ekspertów z Australii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Japonii oraz Rosji. Wszyscy zaproszeni eksperci podczas dwóch dni warsztatów, będą dzielić się z Państwem swoją wiedzą i umiejętnościami w endoskopii.

Wartościowy program, wysoka efektywność przekazu edukacyjnego oraz najwyższe europejskie standardy organizacji warsztatów endoskopowych zapewniły nam oficjalne poparcie Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii (www.ptg-e.org.pl), Europejskiego Towarzystwa Endoskopii Przewodu Pokarmowego (European Society of Gastrointestinal Endoscopy, www.esge.com) i Europejskiego Towarzystwa Onkologii Przewodu Pokarmowego (European Society of Digestive Oncology, www.esdo.eu).

Cały zespół lekarzy, pielęgniarek i pracowników administracyjnych Centrum Onkologii-Instytutu im. M Skłodowskiej-Curie oraz Polskiej Fundacji Gastroenterologii zaprasza do udziału w Warsaw Live Endoscopy.

Do zobaczenia na WLE!

W imieniu komitetu programowego i organizacyjnego:

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Michał F. Kamiński,

Dr n. med. Maciej Rupinski,

Dr n. med. Jacek Pachlewski.