Wydane dyplomy z kolonoskopii

Lista osób, które otrzymały Dyplom Umiejętności Wykonywania Badań Endoskopowych PTG-E w zakresie Kolonoskopia

Aktualizacja 28 września 2018 roku

  1. Abrycki Tomasz
  2. Adamczyk Dariusz
  3. Adamczyk Marcin
  4. Adamiec Cezary
  5. Adrych Krystian
  6. Antolak Roman
  7. Arłukowicz Tomasz
  8. Babski Paweł
  9. Bacia Viola
  10. Baczewska-Mazurkiewicz Dorota
  11. Baćmaga Jacek
  12. Baluta Małgorzata
  13. Bała Grażyna
  14. Bałuta-Kądzielska Urszula
  15. Banaszkiewicz Aleksandra
  16. Baniewski Dariusz
  17. Baranowski Ryszard
  18. Barcewicz Anna
  19. Bartosz Krzysztof
  20. Batowski Stefan
  21. BazanAdam
  22. Bączyk Iwona
  23. Bąk-Nafalska Katarzyna
  24. Bąkowska Elżbieta
  25. Bąk-Romaniszyn Leokadia
  26. Besser Przemysław
  27. Białkowska Joanna
  28. Bień Ewa
  29. Bijoś Anna
  30. Błażejczyk Tomasz
  31. Bobula Mariusz
  32. Bodera Jerzy
  33. Bołdys Aleksander
  34. Bołdys Hubert
  35. Bombski Grzegorz
  36. Bonalska Anna
  37. Borgieł-Kuczek Gabriela
  38. Borowiecki Przemysław
  39. Brąclik Mariusz
  40. Brodowski Tomasz Piotr
  41. Bryksy Małgorzata
  42. Brzózka-Jałowiecka Danuta
  43. Bucki Krzysztof
  44. Buczyńska Elżbieta
  45. Budzyński Jacek
  46. Bugajski Marek
  47. Bujak Katarzyna
  48. Bujalski Dariusz
  49. Buszkiewicz Marek
  50. Butruk Eugeniusz
  51. Celban Grzegorz
  52. Celińska-Cedro Danuta
  53. Celiński Krzysztof
  54. Chałubiński Marek
  55. Chełmicka Małgorzata
  56. Chibowska Irma
  57. Chilmonczyk Rafał
  58. Chłodnicki Ryszard
  59. Chmielewski Marcin
  60. Chmielowiec Krzysztof
  61. Chodurski Henryk
  62. ChojnackiJan
  63. Chrząszcz Mariola
  64. Cibor Dorota
  65. Cichoż-Lach Halina
  66. Cichy Wojciech
  67. Ciszewska Barbara
  68. Ciechanek Roman
  69. Ciećko-Michalska Irena
  70. Ciopała Mariusz
  71. Ciura Przemysław
  72. Cybulska Anna
  73. Czajkowski Andrzej
  74. Czank Piotr
  75. Czapla Leszek
  76. Czarnogórski Grzegorz
  77. Czepło Cezary
  78. Czerwiński Jerzy
  79. Czub Elżbieta
  80. Czykwin Mirosława
  81. Czyż Marek
  82. Czyżak Mirosław
  83. Daniel Piotr
  84. Danilkiewicz Wit Cezary
  85. Daniluk Jarosław
  86. Daukszewicz Adam
  87. Dąbrowska-Ufniarz Elżbieta
  88. Dąbrowski Piotr
  89. Dąbrowski Wojciech
  90. Deroń Elżbieta
  91. Detka-Kowalska Iga
  92. Dębrowski Krzysztof
  93. Dobies Anna
  94. Dobrowolska-Zachwieja Agnieszka
  95. Domagalski Bartłomiej
  96. Domański Ryszard
  97. Domian Wojciech
  98. Dominowski Robert
  99. Drabko Jarosław
  100. Drążek Andrzej
  101. Drozda Rafał
  102. Dubaniewicz Andrzej
  103. Dudzik Tomasz
  104. Dunowski Przemysław
  105. Duraczyński Krzysztof
  106. Dyrla Przemysław
  107. Dziąba Ryszard
  108. Dziekan Robert
  109. Dzieniszewski Jan
  110. Elbę Grzegorz
  111. Eszyk Jerzy
  112. Fałdyga Jolanta
  113. Ferenc Małgorzata
  114. Fesołowicz Sławomir
  115. Feszak Jarosław
  116. Fic Krystyna
  117. Firek-Matejek Iwona
  118. Fisiak Dariusz
  119. Fisiak Dariusz
  120. Florek Michał
  121. Fraczek Grzegorz
  122. Furmaniuk Adam
  123. Furtak Jarosław
  124. Fyderek Krzysztof
  125. Gabryelewicz Antoni
  126. Gachowski Waldemar
  127. Gajecki Dariusz
  128. Gajecki Dariusz
  129. Galbfach Przemysław
  130. Garlicka Magdalena
  131. Garstecki Rafał
  132. Gawdis-Wojnarska Beata
  133. Gawior Jarosław
  134. Gawlik Robert
  135. Gawron Jacek
  136. Gącik Angelika
  137. GibaszekJacek
  138. Gibiński Kornel
  139. Gieroba Jerzy
  140. Gietka Piotr
  141. Giezowski Dariusz
  142. Giętka Wojciech
  143. Gil Andrzej
  144. Gil Dariusz
  145. Gil Jerzy
  146. Glura Barbara
  147. Gładysiewicz Beata
  148. Gładysz Sylwia
  149. Głąb Marek
  150. Głębocki Leszek
  151. Głowacki Mikołaj
  152. Gniady Jadwiga
  153. Gołdys Rajmund
  154. Gonciarz Maciej
  155. Grabus Rafał
  156. Grajkowski Zbigniew
  157. Grodzieński Romuald
  158. Groszewski Krzysztof
  159. Grzegorczyk Krzysztof
  160. Grzegórzek Stanisław
  161. Grzenda-Adamek Zofia
  162. Grzybowska-Chlebowczyk Urszula
  163. Grzybowski Janusz
  164. Grzywińska Urszula
  165. Gugulski Antoni
  166. Guzek Marek
  167. HałabudaJan
  168. Handler Grzegorz
  169. Hartleb Jacek
  170. Hildebrandt Marek
  171. Hordecki Łukasz
  172. Horyński Marek
  173. Hudyka Jacek
  174. Ignyś Iwona
  175. Iwańczak Barbara
  176. Iwańczak Franciszek
  177. Jabłońska-Kasińska Wiesława
  178. Jackowska Anna
  179. Jackowski Lechosław
  180. Jakiel Jerzy
  181. Jaklewicz Dariusz
  182. Jakubas Bogdan
  183. Jałocha Łukasz
  184. Jałocha Waldemar
  185. Jałocha Waldemar
  186. Janas Jarosław
  187. Janiak Ewa
  188. Janiak Maria
  189. Janiszewski Jacek
  190. Jańczak-Pękałą Anna Katarzyna
  191. Jarus Krzysztof
  192. Jasiński Andrzej
  193. Jasiński Ludwik
  194. Jastrębska Marta
  195. Jocz Roman
  196. Jodłowski Tomasz
  197. Juśkiewicz Wit
  198. KabzaAdam
  199. Kaczmarczyk Mirosław
  200. Kaliński Włodzimierz
  201. Kaliszan Bogdan
  202. Kamiński Krzysztof
  203. Kamiński Michał
  204. Kamiński Witold
  205. Kanty-Okulewicz Maria
  206. Kapczyński Przemysław
  207. Karaś Jacek
  208. Kasperczyk Mariusz
  209. Kasztelan-Szczerbińska Beata
  210. Kawecki Krzysztof
  211. Kazimierczak Bożena
  212. Kąkol Dariusz
  213. Kędzierska Lidia
  214. Kiełek Sławomir
  215. Kiełtucki Jacek
  216. Kierkuś Jarosław
  217. Kierzkiewicz Maciej
  218. Kilisiński Wojciech
  219. Killar Grzegorz
  220. Kisiel Andrzej
  221. Kisiel Józef
  222. Kiszka Tomasz
  223. Kleczkowski Dariusz
  224. Kliks Krzysztof
  225. Klincewicz Beata
  226. Klincewicz Henryk
  227. Klincewicz Paweł
  228. Klupińska Grażyna
  229. Kłopocka Maria
  230. Kłosowska-Kapica Krystyna
  231. Knajdek-Ostrowska Hanna
  232. Kobel Dariusz
  233. Kocemba Stanisław
  234. Kohut Maciej
  235. Kołakowski Maciej
  236. Konarkowska Agnieszka
  237. Kondej-Muszyńska Katarzyna
  238. Konop Maria
  239. Konopko Marzena
  240. Kopczyński Krzysztof
  241. Kopertowska Maria
  242. Kopoń Adam
  243. Koralewska-Purtak Urszula
  244. Korlatowicz-Bilar Anna
  245. Kosik Krzysztof
  246. Kosikowska-Skowron Katarzyna
  247. Kosikowski Wojciech
  248. Kosik-Wawrzyńska Romana
  249. Kosmala Wojciech
  250. Kościelniak Krzysztof
  251. Kot Marek
  252. Kotarski Paweł
  253. Kot-Gromuł Iwona
  254. Kotowski Bronisław
  255. Kotulski Rafał
  256. Kowalik Tomasz
  257. Kowalska-Duplaga Kinga
  258. Kowalska-Pawełek Agnieszka
  259. Kozak-Chomicka Agnieszka
  260. Koziński Jerzy
  261. Kożuch Michał
  262. Kralisz Maciej
  263. Krawczyk Marek
  264. Krawczyńska Agnieszka
  265. Krojec Marcin
  266. Król Jacek
  267. Królak Robert
  268. Krzemiński Sławomir
  269. Krzesiek Elżbieta
  270. Krzeszowiak Jolanta
  271. Krzeszowiak-Żak Żaneta
  272. Krzyczmanik Dariusz
  273. Krzyżanowski Mikołaj
  274. Ksiądzyna Dorota
  275. Kubica Janina
  276. Kubicius Anna
  277. Kucharski Marcin
  278. Kucharski Witold
  279. Kudlicka Maria
  280. Kuhl Marek
  281. Kujawski Krzysztof
  282. Kukła Michał
  283. Kulewski Wojciech
  284. Kulig Grażyna
  285. Kulon Janusz
  286. Kulski Sebastian
  287. Kupis Marek Dariusz
  288. Kurek Krzysztof
  289. Kurzeja-Mirosław Aneta
  290. Kustra Stanisław
  291. Kwinto Marzena
  292. Kycler Witold
  293. Langowski Jacek
  294. Laskowska Katarzyna
  295. Lebensztejn Dariusz Marek
  296. Lesicka Joanna
  297. Lesicki Sławomir
  298. Lewandowska Anna
  299. Lewera Jolant
  300. Lewna Arkadiusz
  301. Ligaj Sławomir
  302. Ligaszewski Tomasz
  303. Luterek Maciej
  304. Łapiński Janusz
  305. Łaszewicz Wiktor
  306. Łazuchiewicz-Kot Małgorzata
  307. Łosak Katarzyna
  308. Łowczak Robert
  309. Łoziński Cezary
  310. Łozowski Cezary
  311. Łukin Marek
  312. Mac Tomasz
  313. Maciejewski Mateusz
  314. Mackiewicz Anna
  315. Madej Krzysztof
  316. Maj Dariusz
  317. Majchrzak Marek
  318. Majewski Adam
  319. Majewski Włodzimierz
  320. Makles Sylwia
  321. Malczewski Robert
  322. Malijewski Piotr
  323. Malinowska Dala
  324. Malka Krzysztof
  325. Małuch Piotr
  326. Manerowski Marcin
  327. Mańkowski Szymon
  328. Marczyński Witold
  329. Markowska-Urban Zdzisława
  330. Markowski Adam
  331. Marlicz Krzysztof
  332. Marszałek Tomasz
  333. Massopust Roman
  334. Mateja Mirosław
  335. Matusiak Dariusz
  336. Matyszczyk Bolesław
  337. Mazur Maciej
  338. Mazurek Bartłomiej
  339. Mazurek Małgorzata
  340. Mazurek Tadeusz
  341. Mazur-Retmańska Ewa
  342. Mądroszkiewicz Dorota
  343. Michalak Wojciech
  344. Michalski Aleksander
  345. Michalski Tomasz
  346. Michałowski Jerzy
  347. Mielczarek Danuta
  348. Mielczarek Marcin
  349. Mierzejewski Maciej
  350. Mierzwa Grażyna
  351. Miezianko Marek
  352. Mikołajczyk Iwona
  353. Mikołajczyk Stanisław
  354. Mikutel Andrzej
  355. Milanowski Wojciech
  356. Milewczyk Marek
  357. Miszczak Jolanta
  358. Mittlener Stanisław
  359. Mokrowiecka Anna
  360. Mokrzycka Małgorzata
  361. Moor-Jankowski Robert
  362. Morkowiecka Anna
  363. Motkowska Marzena
  364. Mroziak Beata
  365. Mrzygłód-Huras Katarzyna
  366. Mucha Waldemar
  367. Mućko Kamil
  368. Mularczyk Aldona
  369. Mularczyk Paweł
  370. Murawski Maciej
  371. Murlikiewicz Łukasz
  372. Muszyński Jacek
  373. Naprawa Grzegorz
  374. Nazar Jarosław
  375. Neneman Beata
  376. Niepsuj Klaudia
  377. Niewęgłowska Katarzyna
  378. Niezgoda Krzysztof
  379. Niziołek Aleksander
  380. Norynberczyk Tomasz
  381. Nowak Andrzej
  382. Nowak Błażej
  383. Nowak Elżbieta
  384. Nowak Tomasz
  385. Nowakowska-Duława Ewa
  386. Nowik Marek
  387. Obrębska Dorota
  388. Okrasa Krzysztof
  389. Oponowicz Artur
  390. Opyrchał Bogusław
  391. Oset Piotr
  392. Osmólski Janusz
  393. Owczarek Danuta
  394. Pachlewski Jacek
  395. Paczkowski Ryszard
  396. Pająk Marek
  397. Paluch Jacek
  398. Pastuszak Marek
  399. Patalan Marek
  400. Patkowski Cezary
  401. Pawlik Magdalena
  402. Pawłowska Anna
  403. Pelak Joanna
  404. Pendrasik Jolanta
  405. Pertkiewicz Jan
  406. Piaścik Marta
  407. Piątek-Guziewicz Agnieszka
  408. Pieczarkowski Stanisław
  409. Piełuć Robert
  410. Pieniążek Wojciech
  411. Pietrzak Jakub
  412. Piękoś Jacek
  413. Piktel Artur
  414. Pilecka Dorota
  415. Pińkowska-Jadczyk Liliana
  416. Piotrowska-Staworko Grażyna
  417. Piotrowski Wojciech
  418. Pitera Józef
  419. Pniewski Piotr Jakub
  420. Podgórny Piotr
  421. Pokrzywnicka Patrycja
  422. Popławski Cezary
  423. Powalski Grzegorz
  424. Półgrabia Tomasz
  425. Pracki Michał
  426. Pragacz Krzysztof
  427. Preisner Robert
  428. Prokop Bogdan
  429. Pruszowski Jan
  430. Przybyszewska Katarzyna
  431. Puszko Łucja
  432. Pytrus Tomasz
  433. Radwan Piotr
  434. Raiter Artur
  435. Rajewski Paweł
  436. Rakowska Beata
  437. Reguła Jarosław
  438. Respekta Edward
  439. Reszelski Piotr
  440. Robleska Hanna
  441. Roj Katarzyna
  442. Rok Zbigniew
  443. Rola Aleksander
  444. Romanowski Jacek
  445. Romańczyk Adam
  446. Rompa Grażyna
  447. Różański Waldemar
  448. Rudziński Janusz
  449. Rudzki Marek
  450. Rupiński Maciej
  451. Rusielewicz Henryk
  452. Ruszecki Grzegorz
  453. Rymarczyk Grzegorz
  454. Ryżko Józef
  455. Rzucidło Jacek
  456. Salomon Artur
  457. Samborski Paweł
  458. Samulski Zbigniew
  459. Sędziński Paweł
  460. Sidor Katarzyna
  461. Sienkiewicz Bożena
  462. Sikorski Tomasz
  463. Siwczyński Hieronim
  464. Siwiec Anna
  465. Skorupka Elżbieta
  466. Skorupski Tadeusz
  467. Skrzydło-Radomańska Barbara
  468. Skuła Marcin
  469. Sładek Małgorzata
  470. Słomka Maria
  471. Słomka Marta,
  472. Smoczyński Marian
  473. Smoliński Patryk
  474. Sobański Andrzej
  475. SobaszekJacek
  476. Sobocki Jacek
  477. Socha Piotr
  478. Sochaj Zbigniew
  479. Sołecki Rafał
  480. Sołtysiak Artur
  481. Sołtyszewski Andrzej
  482. Soroczyńska-Wrzyszcz Anetta
  483. Sorokin Dymitr
  484. Sowa Wiesław
  485. Sporny Andrzej
  486. Stachnik Andrzej
  487. Stachowiak Czesław
  488. Stachowska Agnieszka
  489. Stankiewicz-Wróblewska Joanna
  490. Stanula Jacek
  491. Stańczyk Jacek
  492. Stawicki Michał
  493. Stec-Michalska Krystyna
  494. Steczko Sieczkowska Małgorzata
  495. Stefaniuk Piotr
  496. Stelmaszuk Tomasz
  497. Stępień Dariusz
  498. Stolarz Grzegorz
  499. Straszak Jarosław
  500. Strózik Agnieszka
  501. Suchodolska Anna
  502. Surdykowska Joanna
  503. Surma Edward
  504. Suski Bogusław
  505. Sutkowski Andrzej
  506. Suwała Janusz
  507. Szadek Cezary
  508. Szadkowski Marcin
  509. Szafrańska-Komarowska Ineza
  510. Szczeciński Piotr
  511. Szczepanek Przemysław
  512. Szczerbiński Mariusz
  513. Szczytowska-Czernik Irena
  514. Szredzki Piotr
  515. Szulewski Paweł
  516. Szura Mirosław
  517. Szwed Łukasz
  518. Szyłko Aleksander
  519. Szymańska Agata
  520. Szymański Dariusz
  521. Śliwowski Zbigniew
  522. Śpiegowski Michał
  523. Światkowski Tomasz
  524. Świątkowski Maciej
  525. Śzlifierz-Piotrowska Elżbieta
  526. Tacikowski Tadeusz
  527. Tilszer Andrzej
  528. Toborek Tomasz
  529. Tokarczyk Jerzy
  530. Trzaskoma Artur
  531. Tuliszka-Gołowkin Magdalena
  532. Tylec-Osóbka Ewa
  533. Tynecki Andrzej
  534. Tyszkiwski Oleg
  535. Uścinowicz Mirosława
  536. Wagner Michał
  537. Walczak Piotr
  538. Walent Witold
  539. Walewski Janusz
  540. Waliszewski Tomasz
  541. Waluga Marek
  542. Warczyński Piotr
  543. Wasielica-Berger Justyna
  544. Wąchol Dariusz
  545. Wesołowski Jacek
  546. Wędrychowicz Andrzej
  547. Węgrzyn Paweł
  548. Wiatr Michał
  549. Wichan Paweł
  550. Widacha Adam
  551. Wiejacz Jacek
  552. Wieliński Paweł
  553. Więcek Sabina
  554. Więski Marek
  555. Wiktor Witold
  556. Winiarski Marek
  557. Wiśniewska-Jarosińska Maria
  558. Wiśniewski Piotr
  559. Wiśniowski Marek
  560. Witkowski Jarosław
  561. Wnuk Aneta
  562. Wojciechowska Renata
  563. Wojciechowski Waldemar
  564. Wojcieszyn Małgorzata
  565. Wojdan Paweł
  566. Wojsa Jarosław
  567. Wojtkiewicz Paweł
  568. Wojtowicz Henryk
  569. Wojtuń Stanisław
  570. Wolański Łukasz
  571. Wołoszczuk Wojciech
  572. Wołyńska-Szkudlarek Agnieszka
  573. Wosiewicz Piotr
  574. Woynarowski Marek
  575. Woźniak Joanna
  576. Wójtowicz-Chomicz Katarzyna
  577. Wróżek Adrian
  578. Wrzesińska-Ambroż Ewa
  579. Wylegała Zbigniew
  580. Wysokińska-Ciepiela Barbara
  581. Zahradnik-Bilska Janina
  582. Zając Andrzej
  583. Zając Dariusz
  584. Zając Przemysław
  585. Zając Zbigniew
  586. Zalejska Elwira
  587. Zawadzki Roman
  588. Zdunek Zbigniew Janusz
  589. Zduniak Maciej
  590. Zgodziński Witold
  591. Zieleźnik Witold
  592. Ziemba Jarosław
  593. Zimnicki Piotr
  594. Ziółkowski Bartłomiej
  595. Zmudziński Marcin
  596. Zubrzycki Marek
  597. Zwolińska-Wcisło Małgorzata
  598. Żebrowska Irena
  599. Żegleń-Kacprzak Ewa
  600. Żelazowski Władysław
  601. Żołna Zbigniew
  602. Życiński Przemysław
  603. Żylińska Beata