Wydane dyplomy z kolonoskopii

Lista osób, które otrzymały Dyplom Umiejętności Wykonywania Badań Endoskopowych PTG-E w zakresie Kolonoskopia

Aktualizacja 14 grudnia 2016 roku

  1. Abrycki Tomasz
  2. Adamczyk Dariusz
  3. Adamiec Cezary
  4. Adrych Krystian
  5. Antolak Roman
  6. Arłukowicz Tomasz
  7. Babski Paweł
  8. Bacia Viola
  9. Baćmaga Jacek
  10. Baluta Małgorzata
  11. Bała Grażyna
  12. Bałuta-Kądzielska Urszula
  13. Banaszkiewicz Aleksandra
  14. Baniewski Dariusz
  15. Baranowski Ryszard
  16. Barcewicz Anna
  17. Bartosz Krzysztof
  18. Batowski Stefan
  19. BazanAdam
  20. Bączyk Iwona
  21. Bąk-Nafalska Katarzyna
  22. Bąkowska Elżbieta
  23. Bąk-Romaniszyn Leokadia
  24. Besser Przemysław
  25. Białkowska Joanna
  26. Bień Ewa
  27. Bijoś Anna
  28. Błażejczyk Tomasz
  29. Bobula Mariusz
  30. Bodera Jerzy
  31. Bołdys Aleksander
  32. Bołdys Hubert
  33. Bombski Grzegorz
  34. Borgieł-Kuczek Gabriela
  35. Borowiecki Przemysław
  36. Brąclik Mariusz
  37. Brodowski Tomasz Piotr
  38. Bryksy Małgorzata
  39. Brzózka-Jałowiecka Danuta
  40. Bucki Krzysztof
  41. Buczyńska Elżbieta
  42. Budzyński Jacek
  43. Bujak Katarzyna
  44. Bujalski Dariusz
  45. Buszkiewicz Marek
  46. Butruk Eugeniusz
  47. Celban Grzegorz
  48. Celińska-Cedro Danuta
  49. Celiński Krzysztof
  50. Chałubiński Marek
  51. Chełmicka Małgorzata
  52. Chibowska Irma
  53. Chłodnicki Ryszard
  54. Chmielewski Marcin
  55. Chmielowiec Krzysztof
  56. Chodurski Henryk
  57. ChojnackiJan
  58. Chrząszcz Mariola
  59. Cibor Dorota
  60. Cichoż-Lach Halina
  61. Cichy Wojciech
  62. Ciechanek Roman
  63. Ciećko-Michalska Irena
  64. Ciopała Mariusz
  65. Ciura Przemysław
  66. Cybulska Anna
  67. Czajkowski Andrzej
  68. Czank Piotr
  69. Czapla Leszek
  70. Czarnogórski Grzegorz
  71. Czepło Cezary
  72. Czerwiński Jerzy
  73. Czub Elżbieta
  74. Czykwin Mirosława
  75. Czyż Marek
  76. Czyżak Mirosław
  77. Daniel Piotr
  78. Danilkiewicz Wit Cezary
  79. Daniluk Jarosław
  80. Daukszewicz Adam
  81. Dąbrowska-Ufniarz Elżbieta
  82. Dąbrowski Piotr
  83. Dąbrowski Wojciech
  84. Deroń Elżbieta
  85. Detka-Kowalska Iga
  86. Dębrowski Krzysztof
  87. Dobies Anna
  88. Dobrowolska-Zachwieja Agnieszka
  89. Domagalski Bartłomiej
  90. Domański Ryszard
  91. Domian Wojciech
  92. Dominowski Robert
  93. Drabko Jarosław
  94. Drążek Andrzej
  95. Drozda Rafał
  96. Dubaniewicz Andrzej
  97. Dudzik Tomasz
  98. Dunowski Przemysław
  99. Duraczyński Krzysztof
  100. Dyrla Przemysław
  101. Dziąba Ryszard
  102. Dziekan Robert
  103. Dzieniszewski Jan
  104. Elbę Grzegorz
  105. Eszyk Jerzy
  106. Fałdyga Jolanta
  107. Ferenc Małgorzata
  108. Fesołowicz Sławomir
  109. Feszak Jarosław
  110. Fic Krystyna
  111. Firek-Matejek Iwona
  112. Fisiak Dariusz
  113. Fisiak Dariusz
  114. Florek Michał
  115. Fraczek Grzegorz
  116. Furmaniuk Adam
  117. Furtak Jarosław
  118. Fyderek Krzysztof
  119. Gabryelewicz Antoni
  120. Gachowski Waldemar
  121. Gajecki Dariusz
  122. Gajecki Dariusz
  123. Garlicka Magdalena
  124. Garstecki Rafał
  125. Gawdis-Wojnarska Beata
  126. Gawior Jarosław
  127. Gawlik Robert
  128. Gawron Jacek
  129. GibaszekJacek
  130. Gibiński Kornel
  131. Gieroba Jerzy
  132. Giezowski Dariusz
  133. Giętka Wojciech
  134. Gil Andrzej
  135. Gil Dariusz
  136. Gil Jerzy
  137. Glura Barbara
  138. Gładysiewicz Beata
  139. Gładysz Sylwia
  140. Głąb Marek
  141. Głębocki Leszek
  142. Głowacki Mikołaj
  143. Gniady Jadwiga
  144. Gołdys Rajmund
  145. Gonciarz Maciej
  146. Grabus Rafał
  147. Grajkowski Zbigniew
  148. Grodzieński Romuald
  149. Groszewski Krzysztof
  150. Grzegorczyk Krzysztof
  151. Grzegórzek Stanisław
  152. Grzenda-Adamek Zofia
  153. Grzybowska-Chlebowczyk Urszula
  154. Grzybowski Janusz
  155. Grzywińska Urszula
  156. Gugulski Antoni
  157. Guzek Marek
  158. HałabudaJan
  159. Hartleb Jacek
  160. Hildebrandt Marek
  161. Hordecki Łukasz
  162. Horyński Marek
  163. Hudyka Jacek
  164. Ignyś Iwona
  165. Iwańczak Barbara
  166. Iwańczak Franciszek
  167. Jabłońska-Kasińska Wiesława
  168. Jackowska Anna
  169. Jackowski Lechosław
  170. Jakiel Jerzy
  171. Jaklewicz Dariusz
  172. Jakubas Bogdan
  173. Jałocha Łukasz
  174. Jałocha Waldemar
  175. Jałocha Waldemar
  176. Janas Jarosław
  177. Janiak Ewa
  178. Janiak Maria
  179. Janiszewski Jacek
  180. Jańczak-Pękałą Anna Katarzyna
  181. Jarus Krzysztof
  182. Jasiński Andrzej
  183. Jastrębska Marta
  184. Jocz Roman
  185. Jodłowski Tomasz
  186. Juśkiewicz Wit
  187. KabzaAdam
  188. Kaczmarczyk Mirosław
  189. Kaliński Włodzimierz
  190. Kaliszan Bogdan
  191. Kamiński Krzysztof
  192. Kamiński Michał
  193. Kamiński Witold
  194. Kanty-Okulewicz Maria
  195. Kapczyński Przemysław
  196. Karaś Jacek
  197. Kasperczyk Mariusz
  198. Kasztelan-Szczerbińska Beata
  199. Kawecki Krzysztof
  200. Kazimierczak Bożena
  201. Kąkol Dariusz
  202. Kędzierska Lidia
  203. Kiełek Sławomir
  204. Kiełtucki Jacek
  205. Kierkuś Jarosław
  206. Kierzkiewicz Maciej
  207. Kilisiński Wojciech
  208. Killar Grzegorz
  209. Kisiel Andrzej
  210. Kisiel Józef
  211. Kiszka Tomasz
  212. Kleczkowski Dariusz
  213. Klincewicz Beata
  214. Klincewicz Henryk
  215. Klincewicz Paweł
  216. Klupińska Grażyna
  217. Kłopocka Maria
  218. Kłosowska-Kapica Krystyna
  219. Knajdek-Ostrowska Hanna
  220. Kobel Dariusz
  221. Kocemba Stanisław
  222. Kohut Maciej
  223. Kołakowski Maciej
  224. Konarkowska Agnieszka
  225. Kondej-Muszyńska Katarzyna
  226. Konop Maria
  227. Konopko Marzena
  228. Kopczyński Krzysztof
  229. Kopertowska Maria
  230. Kopoń Adam
  231. Koralewska-Purtak Urszula
  232. Korlatowicz-Bilar Anna
  233. Kosik Krzysztof
  234. Kosikowska-Skowron Katarzyna
  235. Kosikowski Wojciech
  236. Kosik-Wawrzyńska Romana
  237. Kosmala Wojciech
  238. Kościelniak Krzysztof
  239. Kot Marek
  240. Kotarski Paweł
  241. Kot-Gromuł Iwona
  242. Kotowski Bronisław
  243. Kotulski Rafał
  244. Kowalik Tomasz
  245. Kowalska-Duplaga Kinga
  246. Kozak-Chomicka Agnieszka
  247. Koziński Jerzy
  248. Kożuch Michał
  249. Kralisz Maciej
  250. Krawczyk Marek
  251. Krawczyńska Agnieszka
  252. Krojec Marcin
  253. Król Jacek
  254. Królak Robert
  255. Krzemiński Sławomir
  256. Krzesiek Elżbieta
  257. Krzeszowiak Jolanta
  258. Krzeszowiak-Żak Żaneta
  259. Krzyczmanik Dariusz
  260. Ksiądzyna Dorota
  261. Kubica Janina
  262. KubiciusAnna
  263. Kucharski Witold
  264. Kudlicka Maria
  265. Kuhl Marek
  266. Kujawski Krzysztof
  267. Kukła Michał
  268. Kulewski Wojciech
  269. Kulig Grażyna
  270. Kulon Janusz
  271. Kulski Sebastian
  272. Kupis Marek Dariusz
  273. Kurzeja-Mirosław Aneta
  274. Kustra Stanisław
  275. Kwinto Marzena
  276. Kycler Witold
  277. Langowski Jacek
  278. Laskowska Katarzyna
  279. Lebensztejn Dariusz Marek
  280. Lesicka Joanna
  281. Lesicki Sławomir
  282. Lewandowska Anna
  283. Lewera Jolant
  284. Lewna Arkadiusz
  285. Ligaj Sławomir
  286. Ligaszewski Tomasz
  287. Luterek Maciej
  288. Łapiński Janusz
  289. Łaszewicz Wiktor
  290. Łazuchiewicz-Kot Małgorzata
  291. Łosak Katarzyna
  292. Łowczak Robert
  293. Łoziński Cezary
  294. Łozowski Cezary
  295. Łukin Marek
  296. Mac Tomasz
  297. MMaciejewski Mateusz
  298. Maj Dariusz
  299. Majchrzak Marek
  300. Majewski Adam
  301. Majewski Włodzimierz
  302. Malczewski Robert
  303. Malinowska Dala
  304. Malka Krzysztof
  305. Małuch Piotr
  306. Manerowski Marcin
  307. Mańkowski Szymon
  308. Marczyński Witold
  309. Markowska-Urban Zdzisława
  310. Markowski Adam
  311. Marlicz Krzysztof
  312. Massopust Roman
  313. Mateja Mirosław
  314. Matusiak Dariusz
  315. Matyszczyk Bolesław
  316. Mazur Maciej
  317. Mazurek Bartłomiej
  318. Mazurek Małgorzata
  319. Mazurek Tadeusz
  320. Mazur-Retmańska Ewa
  321. Mądroszkiewicz Dorota
  322. Michalak Wojciech
  323. Michalski Aleksander
  324. Michalski Tomasz
  325. Michałowski Jerzy
  326. Mielczarek Danuta
  327. Mierzejewski Maciej
  328. Mierzwa Grażyna
  329. Miezianko Marek
  330. Mikołajczyk Iwona
  331. Mikołajczyk Stanisław
  332. Mikutel Andrzej
  333. Milanowski Wojciech
  334. Milewczyk Marek
  335. Miszczak Jolanta
  336. Mittlener Stanisław
  337. Mokrowiecka Anna
  338. Mokrzycka Małgorzata
  339. Moor-Jankowski Robert
  340. Morkowiecka Anna
  341. Motkowska Marzena
  342. Mroziak Beata
  343. Mucha Waldemar
  344. Mućko Kamil
  345. Mularczyk Aldona
  346. Mularczyk Paweł
  347. Muszyński Jacek
  348. Naprawa Grzegorz
  349. Nazar Jarosław
  350. Neneman Beata
  351. Niepsuj Klaudia
  352. Niewęgłowska Katarzyna
  353. Niezgoda Krzysztof
  354. Niziołek Aleksander
  355. Norynberczyk Tomasz
  356. Nowak Andrzej
  357. Nowak Błażej
  358. Nowak Elżbieta
  359. Nowak Tomasz
  360. Nowakowska-Duława Ewa
  361. Nowik Marek
  362. Obrębska Dorota
  363. Okrasa Krzysztof
  364. Oponowicz Artur
  365. Opyrchał Bogusław
  366. Oset Piotr
  367. Osmólski Janusz
  368. Owczarek Danuta
  369. Pachlewski Jacek
  370. Paczkowski Ryszard
  371. Pająk Marek
  372. Paluch Jacek
  373. Pastuszak Marek
  374. Patalan Marek
  375. Patkowski Cezary
  376. Pawłowska Anna
  377. Pelak Joanna
  378. Pendrasik Jolanta
  379. Pertkiewicz Jan
  380. Piaścik Marta
  381. Piątek-Guziewicz Agnieszka
  382. Pieczarkowski Stanisław
  383. Piełuć Robert
  384. Pieniążek Wojciech
  385. Pietrzak Jakub
  386. Piękoś Jacek
  387. Piktel Artur
  388. Pilecka Dorota
  389. Pińkowska-Jadczyk Liliana
  390. Piotrowska-Staworko Grażyna
  391. Piotrowski Wojciech
  392. Pitera Józef
  393. Pniewski Piotr Jakub
  394. Podgórny Piotr
  395. Pokrzywnicka Patrycja
  396. Popławski Cezary
  397. Powalski Grzegorz
  398. Pracki Michał
  399. Pragacz Krzysztof
  400. Preisner Robert
  401. Prokop Bogdan
  402. Pruszowski Jan
  403. Przybyszewska Katarzyna
  404. Puszko Łucja
  405. Pytrus Tomasz
  406. Radwan Piotr
  407. Raiter Artur
  408. Rajewski Paweł
  409. Rakowska Beata
  410. Reguła Jarosław
  411. Respekta Edward
  412. Reszelski Piotr
  413. Robleska Hanna
  414. Roj Katarzyna
  415. Rok Zbigniew
  416. Romanowski Jacek
  417. Romańczyk Adam
  418. Rompa Grażyna
  419. Różański Waldemar
  420. Rudziński Janusz
  421. Rudzki Marek
  422. Rupiński Maciej
  423. Rusielewicz Henryk
  424. Ruszecki Grzegorz
  425. Rymarczyk Grzegorz
  426. Ryżko Józef
  427. Rzucidło Jacek
  428. Salomon Artur
  429. Samulski Zbigniew
  430. Sędziński Paweł
  431. Sidor Katarzyna
  432. Sienkiewicz Bożena
  433. Sikorski Tomasz
  434. Siwczyński Hieronim
  435. Siwiec Anna
  436. Skorupka Elżbieta
  437. Skorupski Tadeusz
  438. Skrzydło-Radomańska Barbara
  439. Skuła Marcin
  440. Sładek Małgorzata
  441. Słomka Maria
  442. Słomka Marta,
  443. Smoczyński Marian
  444. Smoliński Patryk
  445. Sobański Andrzej
  446. SobaszekJacek
  447. Sobocki Jacek
  448. Socha Piotr
  449. Sochaj Zbigniew
  450. Sołecki Rafał
  451. Sołtysiak Artur
  452. Sołtyszewski Andrzej
  453. Soroczyńska-Wrzyszcz Anetta
  454. Sorokin Dymitr
  455. Sowa Wiesław
  456. Sporny Andrzej
  457. Stachnik Andrzej
  458. Stachowiak Czesław
  459. Stachowska Agnieszka
  460. Stankiewicz-Wróblewska Joanna
  461. Stanula Jacek
  462. Stańczyk Jacek
  463. Stawicki Michał
  464. Stec-Michalska Krystyna
  465. Steczko Sieczkowska Małgorzata
  466. Stefaniuk Piotr
  467. Stelmaszuk Tomasz
  468. Stępień Dariusz
  469. Stolarz Grzegorz
  470. Straszak Jarosław
  471. Strózik Agnieszka
  472. Suchodolska Anna
  473. Surdykowska Joanna
  474. Suski Bogusław
  475. Sutkowski Andrzej
  476. Szadek Cezary
  477. Szadkowski Marcin
  478. Szafrańska-Komarowska Ineza
  479. Szczeciński Piotr
  480. Szczepanek Przemysław
  481. Szczerbiński Mariusz
  482. Szczytowska-Czernik Irena
  483. Szulewski Paweł
  484. Szura Mirosław
  485. Szyłko Aleksander
  486. Szymańska Agata
  487. Szymański Dariusz
  488. Śliwowski Zbigniew
  489. Śpiegowski Michał
  490. Światkowski Tomasz
  491. Świątkowski Maciej
  492. Śzlifierz-Piotrowska Elżbieta
  493. Tacikowski Tadeusz
  494. Tilszer Andrzej
  495. Toborek Tomasz
  496. Tokarczyk Jerzy
  497. Trzaskoma Artur
  498. Tuliszka-Gołowkin Magdalena
  499. Tylec-Osóbka Ewa
  500. Tynecki Andrzej
  501. Tyszkiwski Oleg
  502. Uścinowicz Mirosława
  503. Wagner Michał
  504. Walczak Piotr
  505. Walent Witold
  506. Walewski Janusz
  507. Waliszewski Tomasz
  508. Waluga Marek
  509. Wasielica-Berger Justyna
  510. Wąchol Dariusz
  511. Wesołowski Jacek
  512. Wędrychowicz Andrzej
  513. Węgrzyn Paweł
  514. Wiatr Michał
  515. Wichan Paweł
  516. Widacha Adam
  517. Wiejacz Jacek
  518. Wieliński Paweł
  519. Więcek Sabina
  520. Więski Marek
  521. Wiktor Witold
  522. Winiarski Marek
  523. Wiśniewska-Jarosińska Maria
  524. Wiśniewski Piotr
  525. Wiśniowski Marek
  526. Witkowski Jarosław
  527. Wnuk Aneta
  528. Wojciechowska Renata
  529. Wojciechowski Waldemar
  530. Wojcieszyn Małgorzata
  531. Wojdan Paweł
  532. Wojsa Jarosław
  533. Wojtkiewicz Paweł
  534. Wojtowicz Henryk
  535. Wojtuń Stanisław
  536. Wolański Łukasz
  537. Wołoszczuk Wojciech
  538. Wołyńska-Szkudlarek Agnieszka
  539. Wosiewicz Piotr
  540. Woynarowski Marek
  541. Woźniak Joanna
  542. Wróżek Adrian
  543. Wrzesińska-Ambroż Ewa
  544. Wylegała Zbigniew
  545. Wysokińska-Ciepiela Barbara
  546. Zahradnik-Bilska Janina
  547. Zając Andrzej
  548. Zając Dariusz
  549. Zając Przemysław
  550. Zając Zbigniew
  551. Zalejska Elwira
  552. Zawadzki Roman
  553. Zdunek Zbigniew Janusz
  554. Zduniak Maciej
  555. Zgodziński Witold
  556. Zieleźnik Witold
  557. Ziemba Jarosław
  558. Zimnicki Piotr
  559. Ziółkowski Bartłomiej
  560. Zmudziński Marcin
  561. Zubrzycki Marek
  562. Zwolińska-Wcisło Małgorzata
  563. Żebrowska Irena
  564. Żegleń-Kacprzak Ewa
  565. Żelazowski Władysław
  566. Żołna Zbigniew
  567. Życiński Przemysław
  568. Żylińska Beata