24.05.2020
NOWE (24.05) 23 Warszawskie Spotkania Gastroenterologiczne w nowej wirtualnej formie

 

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy !

Serdecznie zapraszamy do udziału w 23. Warszawskich Spotkaniach Gastroenterologicznych, które odbędą się 20. czerwca 2020 roku. Tegoroczna konferencja organizowana jest w nadzwyczajnej sytuacji panującej epidemii. Dlatego proponujemy Państwu wirtualną formę spotkania, którą nazwaliśmy "e-xtraWSG". Program i inne informacje dostępne są na stronie www.wsgastro.pl.

Cieszymy się, że po raz kolejny mamy zaszczyt organizować cykliczne wydarzenie edukacyjne. Dokładamy starań by program i zmieniona forma tegorocznej konferencji były atrakcyjne. Wykłady i dyskusje będą transmitowane z profesjonalnego studia. Pomimo zmienionej formuły dużą wagę przykładamy, jak zawsze, do dynamicznych form przekazu z możliwością wymiany doświadczeń i zapewnieniem czasu na zadawanie pytańidyskusjepanelowe. Cieszymysię,żedowygłoszeniawykładówprzyjęlizaproszenieznaniiszanowani Wykładowcy, niektórych z nich będziemy mieli okazję gościć po raz pierwszy.

Zachęcamy do zadawania pytań także przed rozpoczęciem konferencji, drogą elektroniczną – na adres:pytania.wsg@pfg.org.pl. Pytania proszę przesyłać do 17. czerwca 2020 r.

Nowa forma przekazu daje możliwość odwiedzenia wirtualnych stoisk Partnerów z przemysłu farmaceutycznego i firm sprzętowych, zapoznania się z ich materiałami edukacyjnymi oraz spotkania z pracownikami w formie wideoczatu. Ta forma kontaktu z Partnerami wydaje nam się bardzo ciekawa. Wirtualne stoiska będą działały w czasie całej konferencji.

Liczymy na udział nie tylko lekarzy gastrologów, ale także zainteresowanych gastroenterologią lekarzy innych specjalności. Mamy także nadzieję na udział pielęgniarek oraz studentów medycyny. Uczestnictwo w tegorocznych Warszawskich Spotkaniach Gastroenterologicznych jest BEZPŁATNE. Konieczne jest TYLKO zarejestrowanie się na stronie wydarzenia: www.wsgastro.pl

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo mailowo potwierdzenie udziału w konferencji a w przeddzień wydarzenia kod aktywujący transmisję.

Transmisja będzie uruchamiała się przy pomocy bezpośredniego linku otrzymanego drogą mailową lub poprzez ogólny link dostępny na stronie wydarzenia: www.wsgastro.pl ; wówczas będzie potrzebny kod otrzymany mailowo. Transmisje będzie można oglądać zarówno na komputerze jak i na smartfonach.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję na spotkanie z Państwem w czerwcu. Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy wydarzenie, które będziemy mogli wspominać jako:

 

Zaproszenie - format PDF (LINK)